blog-bg-1

blog. nowości. artykuły.

Co mówią o TaskCentre® Klienci…

Najcenniejsze i najbardziej obrazowe zawsze jest to, co powiedzą nasi Klienci. Poniżej kilka słów od firm, które codziennie korzystają z TaskCentre®.

„TaskCentre bez wątpienia okazał się natychmiastowym zwrotem inwestycji
i uważamy, że jest idealnym uzupełnieniem dla naszych baz danych”
Jamie Hughes, Dyrektor Zarządzający Pace Telecom
„Jest to najlepsze oprogramowanie jakie kiedykolwiek używałem – jest to tak jakby mieć dodatkową osobę w rogu biura, stale sprawdzającą dane – wykonującą pracę, którą dotychczas musieliśmy robić ręcznie!”
Jonathan Hinchcliffe, IT Manager w CB Imports
„TaskCentre zasadniczo jest wirtualnym pracownikiem, oszczędza nam czas,
pieniądze i w dalszym ciągu jest doskonałą inwestycją.”
Tom Dalton, Manager Generalny w Payson
„TaskCentre jest kluczową dla nas aplikacją. Automatyzuje nam wiele procesów, w tym wysyłanie do naszych klientów potwierdzeń zamówienia
i powiadomień dotyczących wysyłki, ze szczegółowymi informacjami, aby móc śledzić przesyłki. Nasi klienci otrzymują również za pomocą TaskCentre, szczegóły dotyczące stanu naszego magazynu. Ponadto, program rozprowadza informacje wewnątrz firmy, w tym szczegółowe informacje dotyczące zaległych zamówień oraz setek powiadomień i raportów, aby nasze zespoły były na bieżąco z informacjami dotyczącymi naszej konkurencji”
Jonathan Richards, IT Manager w Ralawise
„W trakcie stresującego dla nas okresu podczas, gdy łączyliśmy dwie firmy, proces wdrożenie TaskCentre był całkowicie bezbolesny. Oprogramowanie łatwo zintegrowano z istniejącymi bazami danych i dodatkowo program zaoszczędził nam czas na transfer danych pomiędzy systemami obu łączących się spółek.”
Peter Bromley, Manager ds. Produktów oraz Zamówień w MINX Ltd
„Ostrzeżenia i raporty automatycznie generowane przez TaskCentre oszczędzają nam wiele czasu i zmniejszają liczbę błędnych decyzji – korzyści były widoczne w Bostik od momentu wdrożenia oprogramowania.”
Wendy Hill, IT Manager w Bostik
„Dzięki wykorzystaniu TaskCentre w Tidyco, znacznie zwiększyła się wydajność i efektywność firmy. TaskCentre w zasadzie zamienił wszystkie informacje jakie posiadała nasza infrastruktura IT w wydajne, zautomatyzowane procesy biznesowe, które na bieżąco dostarczają istotne informacje. W rezultacie pracownicy nie muszą poświęcać dodatkowego czasu na nasze systemy. TaskCentre spowodował, że nasze systemy pracują dla nas samodzielnie
i inteligentnie”.
James Tidy, Dyrektor Tidyco
„Aktualnie używamy Orbis TaskCentre do automatyzacji procesu dystrybucji wszystkich istotnych informacji w naszej firmie poprzez e-mail. Otrzymujemy ponad 300 emaili dziennie, informujących nas absolutnie
o wszystkim, od prawidłowego załadowania naszych pojazdów dostawczych, utrzymywania odpowiedniego poziomu zysków, aż po dystrybucję raportów, zamówień, marży i wszelkich innych wiadomości, które wymagają natychmiastowej reakcji dyrektorów i zarządców”
Michael Bourne, Dyrektor IT w SEL Imperial
„TaskCentre jest bardzo skutecznym i niezwykle cennym dodatkiem do systemów, które używamy do zarządzania naszymi finansami, magazynem, dystrybucją, sprzedażą i marketingiem. Nasze obecne systemy przechowują wszystkie informacje niezbędne do efektywnego prowadzenia naszego biznesu, natomiast TaskCentre stanowi fundament, oparty o „tworzenie zdarzeń”, który zapewnia tym informacjom istotny potencjał.”
Gary Moorhouse, IT Manager w Gaskells plc

Zapraszamy do kontaktu!

 

By | 2017-08-03T15:58:05+00:00 Październik 29th, 2013|Korzyści, nowości, Zastosowania|0 Comments

About the Author: