blog-bg-1

blog. nowości. artykuły.

Automatyzacja oraz integracja w MS Dynamics AX

W tym tutorialu prezentujemy możliwości TaskCentre w użyciu z rozwiązaniem Microsoft Dynamics AX Web Services. Za pomocą TaskCentre pojawiają się nowe możliwości: automatyzacja oraz integracja w MS Dynamics AX.

W prezentowanym przypadku, pokazany jest przykładowa automatyzacja oraz integracja w MS Dynamics AX. Automatyczne połączenie realizowane jest z systemem zewnętrznym, w zakresie utworzenia nowych Kontrahentów po stronie MS Dynamics AX. Proces opiera się o pobranie odpowiedniego pliku XML z systemu zewnętrznego, a następnie wywołanie usługi internetowej MS Dynamics AX w celu utworzenia nowych rekordów klientów.

Poza powyższym przykładem, TaskCentre dla MS Dynamics AX może być również wykorzystywany do szybkiego tworzenia, metodą przeciągnij-i-upuść, dowolnych procesów automatyzacji i integracji, które wykrywają, gdy coś się dzieje w MS Dynamics AX – coś powiązanego jest automatycznie zmieniane. Automatyzacja procesów w oparciu o TaskCentre to źródło natychmiastowych korzyści w obszarze zmniejszenia pracochłonności związanej z powtarzalnymi czynnościami oraz zwiększenie aktywności i poprawności wprowadzania danych.

Zapraszamy do kontaktu!

 

By | 2017-08-03T15:58:04+00:00 Luty 18th, 2014|MS Dynamics AX|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment